Привітання з ювілеєм - 70 років

Привітання з ювілеєм - 70 років

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 20:58

Літа цвіли не просто цвітом, А проростали у труді, Дорослими вже стали діти, А Ви душею молоді. Пливуть літа, мов тихі води, І вже минає 70, Хоч як прожитих шкода, Та не повернути їх назад. Хай щастя панує у Вашому домі І радість у ньому живе, Здоровя міцного і щирої долі Хай Бог посилає і Вас береже.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 20:58

Вітаємо вас з 70-річним ювілеєм! Бажаємо, насамперед, міцного-міцного здоров’я та довголіття. Нехай ви завжди будете оточені увагою, турботою, теплом своїх рідних і близьких. Радійте життю, насолоджуйтеся кожним його моментом. Оптимізму вам і гарного настрою.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 20:59

70 – не привід для печалі, 70 – це зрілість золота, Хай до ста, а може, ще і далі, Йдуть, не оглядаючись, літа! Хай Вам Бог зішле здоров’я й сили, Весна дарує молодості цвіт, Щоб Ви добро на цій землі творили З любов’ю в серці ще багато літ!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:03

У цей святковий світлий день, Коли настав Ваш ювілей, Ми щиро Вас вітаємо, Добра і щастя Вам бажаємо. Хай оминають Вас тривоги, Хай Бог дасть щастя на путі, Хай світла й радісна дорога Щасливо стелиться в житті! Тож не старійте і не знайте В житті ні смутку, а ні бід, У серці молодість плекайте, Живіть до ста щасливих літ! Бажаємо світлої радості й сили, Ласкавої долі, добра і тепла, Щоб ласку Вам слало небесне світило, Здоров'ям наповнила рідна земля!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:05

Від усієї душі вітаю вас із ювілеєм. Сім десятків – красива дата. У нумерології число сім означає духовне досконалість і достаток. В Біблії дуже часто зустрічається число сімдесят, причому в цій книзі книг це число завжди асоціюється з праведністю і очищенням. Очевидно, ви досягли віку душевної гармонії і задоволення. Бажаю вам, спираючись на прожитий досвід, свої знання та вміння рухатися далі: реалізовувати свої таланти, ділитися мудрість з дітьми та онуками і просто насолоджуватися повноцінної повсякденного життя, сповнене родинним затишком, спілкуванням з приємними людьми і творенням духовним і матеріальним. Дай вам Бог здоров’я і довгих років життя!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:07

Літа цвіли не просто цвітом, а проростали у труді, дорослими вже стали діти, а Ви душею молоді. пливуть літа, мов тихі води, і вже минає 70, хоч як прожитих шкода, та не повернути їх назад. Хай щастя панує у Вашому домі і радість у ньому живе, здоровя міцного і щирої долі хай Бог посилає і Вас береже.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:09

Спинити час ніхто не в змозі, І ліс шумить, і квітне сад. На вашім сонячнім порозі З’явилось мудрих сімдесят. Нехай для вас не згасне сонце, Нехай не віють в душу холоди, Хай жито на столі і Бог на небі Завжди рятують від біди.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:10

Тобі сьогодні, рідна, 70. Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати, За приклад матері й господині І за могутні руки золоті. Нехай Господь пошле тобі благословіння, Нехай здоров’я й сил дарують всі Святі.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:12

Від щирого серця вітаю з ювілеєм. Нехай в 70 років здоров’я залишається міцним, а стан душі бадьорим, хай в сім’ї зберігається щастя і мир, нехай у домі завжди буде затишно і тепло. Бажаю незгасаючої надії, удачі та щирої любові близьких.

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:13

Вам 70, та хіба ж це літа, Коли очі горять і душа молода?! Хай доля дарує Вам доброго віку, Щоб втіхи і радості було без ліку, Хай обминають невдачі і грози, Хай тільки від сміху з’являються сльози! Міцного здоров’я з роси і води, Бадьорість і радість хай будуть завжди! Ми Вам посилаємо ці вдячні слова, А Бог хай дарує Вам многії літа!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:15

В 70 розквітає життя, І душа, наче пташка, співає! І хоч в юність нема вороття, Та у серці вона оживає! Хай у житті Вашім завжди буде літо, А якщо осінь – то тепла й золота! Нехай у гості їдуть завжди діти, Хай сміх і радість на подвір’ї не стиха! Нехай рясні дощі несуть для Вас здоров’я, Проміння сонячне цілує у вуста! Нехай онуки зігрівають Вас любов’ю, Бажаєм довгого й щасливого життя!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:16

70 років – новий етап! У цей ювілей прийміть сердечні побажання світла, добра і благополуччя. Нехай в душі завжди цвітуть квіти, а в житті виконуються заповітні мрії. Всіх благ Вам земних, довгої долі, бадьорого здоров’я та нових звершень. Нехай натхнення відправляє Вас на нові висоти!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:20

Юнацьких мрій прекрасний сад Плоди дарує в 70! За працю всю, усе знання і вміння, За серця небайдуже стукотіння – Подяка щира від людей, Від друзів, рідних і дітей! І хоч на скронях сивина, Нехай у серці гомонить весна, В очах сміється сонце золоте, А дерево життя зростає і цвіте!!!

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:26

Сьогодні літ Вам рівно – 70 У вашому житті минає, А скільки їх іще мине – Один лиш Бог знає Нехай буде їх більше ста, Нехай шлях цей буде чистим А все життя ваше неначе кришталь - Ніжним, прекрасним, світлим

Привітання з ювілеєм - 70 років

24 чер 2019 в 21:35

На килимі життя, немов чарівна м’ята, Розцвіла ця ювілейна дата! Тобі сьогодні, рідний, 70! Із вдячністю ми хочемо вітати Тебе за мудрість батьківських порад, За вміння всім завжди допомагати, За приклад чоловіка й сім’янина І за умілі руки золоті! Тобі ми посилаємо вдячні слова, А Бог хай дарує многії літа! Міцного здоров’я з роси і води, Бадьорість і радість хай будуть завжди! Бажаємо століття ще прожити І внуків всіх ще одружити!

needwords.net © 2019